O mnie

Witam Cię na moim blogu!

Moja przygoda z prawem zamówień publicznych rozpoczęła się w firmie budowlanej, w której zdobywałam pierwsze kroki w obsłudze podmiotów prawnych, najpierw jako specjalista ds. prawnych następnie jako radca prawny.

Mimo obszernej literatury na temat stosowania przepisów prawa zamówień publicznych z praktyki wiem, że stosowanie przepisów tej ustawy to niewyczerpane źródło problemów dla wielu wykonawców i zamawiających. Dlatego też zdecydowałam się pisać bloga. Chcę podzielić się swoją wiedzą i przemyśleniami na temat rozwiązywania problemów występujących przy zamówieniach publicznych.

Moje zainteresowanie prawem zamówień publicznych postanowiłam połączyć ze znajomością języka niemieckiego zdobytą podczas studiów na uniwersytecie niemieckim. Obcokrajowcy zainteresowani polskim prawem zamówień publicznych mogą o nim poczytać na moim drugim blogu: Polnisches Vergaberecht auf Deutsch. Ciebie oczywiście również zapraszam do zapoznania się z nim.

W wolnej chwili oddaję się swojej pasji – jeździe konnej. Obcowanie z tymi pięknymi zwierzętami oraz jazda galopem w lesie pozwala mi odpocząć na łonie natury.

Będę wdzięczna za wszelkie komentarze i uwagi.